Najciekawsze wnętrza Warszawy w jednym miejscu, w trójwymiarze!

logo-verticalWarsaw3D stworzyliśmy z potrzeby pokazania niezwykłej energii tego miasta, która napędza wszystkich tu mieszkających do nieustannego działania i tworzenia. Postanowiliśmy wykorzystać do tego technologię 3D – którą jako pierwsi w Polsce dysponujemy – aby zajrzeć do oryginalnych, często mało znanych, a czasem zupełnie niedostępnych wnętrz. Niezwykle istotnym elementem układanki są ludzie. Chcemy promować rodzimych twórców – dlatego będziemy przybliżać sylwetki przedsiębiorców i projektantów, ludzi z pasją i kreatywnością, bo dzięki nim Warszawa rozwija się i zmienia w tak dynamicznym tempie.

Warsaw3D to najciekawsze miejsca współczesnej Warszawy, które mogą pochwalić się wyjątkowym wnętrzem i ciekawym designem. Prezentujemy je na mapie, a w zbliżeniu – w trójwymiarze. Przedstawiamy ludzi, którzy stworzyli koncept i przestrzeń. Pokazujemy, jak w dobrych wnętrzach rodzi się pozytywna energia, która napędza kreatywność stolicy.

Będziemy pokazywać i promować miejsca, które na co dzień odwiedzają mieszkańcy Warszawy. Ale odkryjemy także “kieszenie miasta” czyli miejsca znane nielicznym, które zobaczyć powinien każdy!

Tworzymy pewnego rodzaju przewodnik, gdzie miejsca ceni się nie tylko za to co oferują – ale przede wszystkim – w jaki sposób: za wnętrze i klimat. Dlatego zachęcamy do oceny za ten niezdefiniowany “warszawski klimat”.

Z dumą pokazujemy Wam Warszawę, którą wspólnie tworzymy!
Zespół Warsaw 3D