obraz miejsca

PAROS GREEK AND MEDITERRANEAN RESTAURANT

ul. Jasna 14/16a
228281067

Zapraszamy do najlepszej, greckiej restauracji w Warszawie. Znajdziecie u nas oryginalne dania kuchni śródziemnomorskiej i niepowtarzalną atmosferę greckiej tawerny.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej restauracji PAROS serwującej specjały kuchni greckiej i śródziemnomorskiej.

W południe PAROS to świetne miejsce na szybki lunch lub spotkanie w interesach, wieczorem na długie biesiady z przyjaciółmi czy romantyczną kolację. Dodatkowo w weekendy zapewniamy wspaniałą zabawę przy greckiej muzyce i pysznych drinkach.

Nad serwowanymi daniami czuwa Theodoros Vogdanos – szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem nabytym w wysokiej klasy restauracjach i hotelach w Grecji oraz Polsce. Wysoki poziom obsługi zapewnia Spiros Koulouris, który wiele lat zarządzał restauracjami w Atenach i na Mykonos.

W centrum Warszawy stworzyliśmy miejsce, które swoim prostym i jednocześnie eleganckim wystrojem pozwoli choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zatrzymać w nieustannym biegu. To restauracja z grecką duszą – została stworzona i zaprojektowana przez rodowitych Greków. Jasne, przyjazne wnętrze zaprojektowane przez Panagiotisa Desfiniotisa oraz doskonale dobrana muzyka sprawią, że każdy poczuje się tu dobrze, niezależnie od pory dnia i roku.

 


Za wystrój w Paros odpowiada grecki projektant Panagiotis Desfiniotis, który zadbał o to by w sercu Warszawy nasi goście czuli się jak na greckich wakacjach. Przestronne, jasne wnętrza zapraszają do odbycia z nami kulinarnej podróży. Drewniane wykończenia, fotografie greckich plaż na ścianach, oryginalny bar, wygodne ławy wyłożone granatowymi poduchami oraz niesamowite wiklinowe lampy nadają restauracji morskiego charakteru. To jedno z niewielu miejsc w Warszawie, gdzie Goście zaraz po wejściu przenoszą się wprost do słonecznej Grecji.