obraz miejsca

Mizu Restauracja Japońska

ul. Duchnicka 3
223202989

Kreatywna Kuchnia Japońska . U nas nic nie jest takie, jak gdzie indziej – wielowymiarowe wnętrze z unikalnymi doznaniami smakowymi.

Restauracja Mizu mieści się w loftowym wnętrzu Defabryki przy ul. Duchnickiej 3. Blisko Centrum, Żoliborza, Woli, ale jednocześnie ta lokalizacja pozwala odpocząć od zgiełku miasta. Chcieliśmy stworzyć restaurację unikatową , spójną koncepcję jakości premium. Szefem Kuchni jest Pan Marcin Tomczyk, który wraz z właścicielami stworzył miejsce niezwykłe.
Wszystko czego chcemy to budowanie poezji smaku w tak wydawałoby się prostych potrawach japońskich jak sushi- mówi Marcin Tomczyk. Przecież japońska kuchnia to też nieznane w Polsce potrawy na ciepło – i one również wyzwalają kreatywność i dają możliwość tworzenia wysublimowanych smaków.
‚Kaizen’ to japońskie określenie na ‚doskonalenie się’, lub ciągłą ‚zmianę na lepsze’.
Dążenie do perfekcji jest głęboko zakorzenione w kulturze Japoni – cząstkę tej filozofii odnajdziecie na pewno w MIZU. Mamy najlepszych kucharzy i stworzyliśmy dla Was najciekawsze wizualnie i estetycznie miejsce, do którego zawsze będziecie wracać z przyjemnością.


 

Nasza restauracja to piękne, przestronne wnętrza oraz meble z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz i meble wykonane zostały według indywidualnego projektu. Do współpracy zaprosiliśmy Panią Agnieszkę Korlińską, właścicielkę pracowni Inter-Arch Architekci. Całość wnętrza dopełnia ekskluzywne oświetlenie marki Vibia- lampy z kolekcji Air Flow, które otrzymały wiele światowych nagród. Zadbaliśmy o każdy szczegół, ceramika do serwowania jest również unikatowa, wykonana tylko dla nas według indywidualanego projektu.
Restauracja zapewnia około 30 miejsc przy barze. Rezerwując miejsce przy barze goście mają niepowtarzalną okazję obserwować z bliska pracę Sushi Masterów. Dodatkowo na barze znajduję się urządzenie Tepan, na którym kucharze przy gościach przygotowują ryby i owoce morza. Część restauracyjna to 4 stoliki , zakomponowane tak, aby gwarantowac gościom swobodę. W tam miejscu organizujemy spotkania do 30 osób. Na piętrze znajduje się sala VIP z około 20 miejscami. Na wyposażeniu mamy ekran tv i projektor do prezentacji .
Zadbaliśmy też o naszych najmłodszych gości i stworzyliśmy dla nich kącik zabaw z kuchnią i domkiem dla lalek.