obraz miejsca

Miłość Kredytowa 9

ul. Kredytowa 9
22 657 21 83

Miłość to restauracja oraz klub znajdujące się przy Kredytowej 9.

MIEJSCE PEŁNE MIŁOŚCI Miłość Kredytowa 9 to pierwszy w Warszawie projekt, który jest kompleksowym rozszerzeniem przestrzeni barowej. W jej skład wchodzą: sklep z portugalską żywnością, golibroda „Barberian” Adama „Nergala” Darskiego i sklep z płytami winylowymi. Miejsce powstało z inicjatywy Izabelli Budryn i Adama Tarasiuka, twórców Patio Kredytowa 9, które latem 2014 roku stało się jednym z najpopularniejszym miejsc w Warszawie. Miłość funkcjonować będzie przez cały rok, podczas gdy Patio – w nowej odsłonie – działać będzie latem.

KUCHNIA PEŁNA MIŁOŚCI W ciągu dnia Miłość zaprasza na śniadania, weekendowe brunche i lunche przygotowane przez Kubę „Kaftana” Kaftańskiego z KFTNgastro. Kuchnia Miłości serwuje zdrowe, smaczne i pożywne dania, przygotowane ze świeżych, sezonowych składników, będące wariacją na temat polskiej i światowej kuchni.

NOCE PRZEPEŁNIONE MIŁOŚCIĄ Wieczorami Miłość Kredytowa 9 zmienia się w miejsce przepełnione muzyką na wysokim poziomie. Co weekend Miłość zaprasza na imprezy we współpracy z najlepszymi wytwórniami płytowymi. Miłość będzie prowadzić działalność producencko-wydawniczą („Miłość” to też tytuł pierwszej składanki, która zostanie wydana). Produkowane będą także videoklipy pod egidą Miłości. Przy okazji premiery klipów czy albumów organizowane będą release party. Oprócz muzyki tanecznej Miłość Kredytowa 9 oferuje w ciągu tygodnia dwa cykle koncertów: z muzyką jazzową – klasyczną i awangardową oraz kameralne koncerty polskiej młodej sceny muzycznej.

ADRES Miłość położona jest w samym sercu Warszawy przy ulicy Kredytowej 9, w okolicy Ogrodu Saskiego, galerii Zachęta i ulicy Świętokrzyskiej, w murach zabytkowej, przedwojennej kamienicy. Kamienica położona jest przy placu Jarosława Dąbrowskiego, gdzie zmotoryzowani goście mogą zaparkować.


Wnętrze Miłości zostało zaprojektowane przez Projekt Praga i Adama Tarasiuka.