obraz miejsca

Między Nami

ul. Bracka 20
22 828 54 17

Między Nami zbieramy całą śmietankę

MIĘDZY NAMI CAFÉ to połączenie współczesnej domowej kuchni – zmieniającej się w zależności od dnia tygodnia – bar, miejsce rozrywki i prezentacji sztuki. Miejsce, w którym muzyka i kultura idealnie komponują się z kawałkiem domowego ciasta i kieliszkiem dobrego wina. Zacznij tu swój dzień od śniadania i licz się z tym, że sprzyjający wakacyjny klimat zatrzyma Cię na dłużej.

MIĘDZY NAMI SKLEP to najnowszy projekt Między Nami. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które zaspokoi wszystkie potrzeby miłośników dobrego smaku. Można tu kupić wyszukane, zdrowe i sezonowe jedzeniem od lokalnych producentów oraz małych manufaktur spoza Polski. Oprócz artykułów spożywczych oferujemy przedmioty użytkowe, które lubimy i które naszym zdaniem mają niepowtarzalny charakter.


Między Nami powstało już ponad 20 lat temu. Zbudowaliśmy je od podstaw, własnymi siłami, bez pomocy architektów i designerów. Mimo to, udało się nam stworzyć miejsce ponadczasowe, które bez względu na obowiązujące mody zachowuje swój niepowtarzalny charakter.

BETWEEN US B&B

Idealne schronienie w centrum Warszawy dla wielbicieli designu i dyskretnego luksusu. Ciekawy mariaż klasycznej XIX wiecznej architektury ze współczesnym wnętrzem. Przestronne, utrzymane w tonacji bieli pokoje to połączenie nowoczesności, komfortu i unikalnych, modernistycznych mebli. Between Us B&B to nowa oferta jednej z najpopularniejszych warszawskich klubo-kawiarni, która zaistniała na mapie miasta już 21 lat temu.

Pokoje z charakterem, duszą i wszelkimi wygodami. Wszystkie trzy z łazienkami wyposażone zostały w wysokiej klasy sprzęt, telewizory I bezpłatny internet. Dodatkowo goście maja do dyspozycji starannie wyposażony aneks kuchenny, pełniący funkcję mini baru, w którym mogą przygotować sobie kawę, herbatę lub wypić kieliszek wina.

B&B dyskretnie położony w centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z XIX wieku zapewni dogodny dostęp do wszystkich najważniejszych punktów w stolicy; zabytków, centrów biznesowych i rozrywkowych.

PS. Co ważne wejście do Between Us B&B prowadzi – nie przypadkiem – przez jedną z najpopularniejszych warszawskich klubo-kawiarni Między Nami.