obraz miejsca

Hot Herring

Aleja Wyzwolenia 3/5
22 270 29 45

Hot Herring świętował w tym roku swoje drugie urodziny. To miejsce, które stworzyliśmy z pasji do rzeczy unikatowych, pięknie zaprojektowanych i wykonanych z niezwykłą dbałością.

Hot Herring powstał, bo brakowało nam w Warszawie sklepu z ubraniami, butami i dodatkami, w którym można się napić single malta, siedząc na vintage’owej kanapie przy kominku.

Szukamy niszowych marek, nie lubimy masowej produkcji. Wierzymy, że to co proponujemy się nie starzeje, tylko nabiera z czasem szlachetnego sznytu. A to, co najbardziej cenimy, to pasjonujące historie i rzeczy, które ktoś zrobił z sercem.


Kilka kroków od Placu Zbawiciela albo kilka machnięć pedałami z Placu na Rozdrożu zaprojektowaliśmy przestrzeń zainspirowaną Paryżem, Kopenhagą, Berlinem i NY. Eklektyczny wystrój łączy surowy design niemieckich mebli Noodles & Noodles oraz ciepło duńskich mebli z lat 50tych i 60tych. Szlachetne gatunki drewna – róża, orzech, palisander, tek. Z patyną czasu albo po renowacji. Zawsze z poszanowaniem starych technologii. To miejsce, które rozwija się wraz z nami. Bawimy się wystrojem, bo sprawia nam to dużo radości.