obraz miejsca

Handroll Oboźna 11

ul. Oboźna 11
730025499

Handroll Grab&Go to zupełnie nowe, streetfood’owe spojrzenie na sushi.

Handroll to pierwsze w Polsce i jedno z pierwszych w Europie miejsc podających sushi w formie niepokrojonej rolki. Handrolle sprzedawane są „do ręki”, z kilkoma sosami do wyboru (sojowy, wasabi, kobayashi, teryaki). Wyróżniają nas bezkonkurencyjne ceny, najwyższa jakość składników i taka ilość ryby, że nie raz sama będzie chciała wyskoczyć Wam z ręki. Mówimy to głośno: nasze sushi dorównuje najlepszym w Warszawie, a najdroższy Handroll kosztuje tylko 16zł.

Pierwszy lokal otworzyliśmy w maju 2015 roku, na Saskiej Kępie przy ul. Francuskiej 32. Po szybkim sukcesie zaczęliśmy rozglądać się za kolejną lokalizacją. Oboźna 11 wydała nam się idealnym miejscem – tuż przy największych wyższych uczelniach, obok Krakowskiego Przedmieścia. Nasz koncept został stworzony głównie z myślą o młodych ludziach. To dla nich robimy streetfood’owe sushi, na które mogą sobie pozwolić finansowo, a które nie odbiega jakością od dań podawanych w najlepszych restauracjach.

Nasza ekipa to:

Adam Karwowski – sushi master, pomysłodawca posiadający wyjątkowe wyczucie smaku, w dużej mierze odpowiada za wizualną stronę lokali.

Karol Wielgat – wizjoner, człowiek, który zawsze wie co robić i gdzie, jak i w którą stronę ma iść cała firma.

Wojtek Wielgat  – prawdziwy przedsiębiorca, optymalizuje pracę firmy, z głowy odpowie ile co kosztuje i ile można na tym zarobić (bez niego byśmy zginęli).

 


Wystrój jest składową wizji właścicieli Handroll’a. Kierowaliśmy się minimalizmem oraz potrzebą stworzenia wnętrza, które będzie łatwe do powtórzenia w wielu lokalizacjach i adaptowalne. Chcieliśmy zachować styl znany z restauracji sushi, ale pokazać go w naszym streetfood’owym wydaniu. Wzrok przyciąga szczególnie bar wyłożony żywym mchem i oczywiście świeże handrolle za szybą. Istotną częścią wystroju lokalu są grafiki (m.in. okleiny drzwi, menu) związane identyfikacją wizualną, którą zaprojektował dla nas Mateusz Machalski, absolwent warszawskiego ASP. Wykorzystywaliśmy materiały takie jak drewno, stal, żywy mech, szlifowany beton i szkło. Dzięki temu nawet w tak prostym wystroju my i klienci czujemy się przytulnie, wygodnie i przyjemnie. W uzyskaniu tego efektu pomogło nam również ciepłe oświetlenie.