Bobby Burger Stawki

DZ Interiors - Dagmara Jankiewicz

Absolwentka Architektury Wnętrz na warszawskiej ASP, Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Katowicach oraz Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury na SGH. Kilka lat temu zrezygnowała z pracy jako kierownik produkcji filmowej, aby w pełni oddać się tworzeniu. Pracę w branży architektonicznej rozpoczęła w trakcie studiów na ASP, realizując zlecenia własne oraz projekty dla znanych biur, np. 307 kilo i Laboratorium Wnętrz. Podczas kilku lat zrealizowała ponad 30 prac. Od 2013 roku prowadzi własną firmę DZ Interior.
Trattoria Rucola Francuska

Aleksandra Wasilkowska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i francuskiej Ecole d’Architecture de Bretagne. Od 2007 roku prowadzi pracownię architektoniczną w Warszawie, która specjalizuje się w projektach domów, budynków użyteczności publicznej, targowisk, przestrzeni publicznych, wnętrz, wystaw, scenografii i ogrodów. Artystka należy do Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Ordre des Architects d’Ile-de-France. Od wielu lat prowadzi projekty związane z rewitalizacją przestrzeni miejskich. Jest autorką wielu wystaw o architekturze, publikacji i książek. W 2010 roku wraz z Agnieszką Kurant reprezentowała Polskę na XII Międzynarodowym Biennale Architektury w Wenecji.
Miłość Kredytowa 9

Projekt Praga - Karolina Tunajek

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 2010 roku wspólnie z Marcinem Garbackim prowadzi biuro PROJEKT PRAGA, gdzie zajmuje się m.in. realizacją projektów rewitalizacyjnych, tworzeniem przestrzeni związanych ze sztuką oraz lokali gastronomiczno-rozrywkowych. Na swoim koncie ma współpracę z takimi miejscami jak: restauracja Warszawa Wschodnia, lokal Cyderia, klubokawiarnia Miłość Kredytowa 9. Jej firma PROJEKT PRAGA jest odpowiedzialna również za szereg działań rewitalizacyjnych przestrzeni Soho Factory w Warszawie.
Księgarnia na Tłomackiem

Kacper Gronkiewicz

Kacper Gronkiewicz urodził się w 1975 roku w Warszawie, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Jest absolwentem Politechniki warszawskiej na Wydziale Architektury oraz paryskiej Ecole d'Architecture Paris-Val-de-Marne. Od 2005 roku pracuje jako architekt i architekt wnętrz przy projektach publicznych oraz prywatnych. Podczas tworzenia uwzględnia nie tylko użyteczność projektowanej przestrzeni, ale też jej unikalny charakter i wydźwięk. W wolnym czasie uprawia wspinaczkę.
Pracownia Zofii Chylak

Zofia Wyganowska

Absolwentka kierunku Architektura Wnętrz na Wyższej Szkole Zarządzania i Ekologii oraz wydziału Romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Inspiracje czerpie zewsząd - poczynając od natury, a kończąc na książkach i filmach. Od 2013 roku prowadzi własną pracownię w urokliwej kamienicy na Mariensztacie. Najsłynniejsze projekty to sieć lokali gastronomicznych ToTu, Delikatesy Azjatyckie Dziki Ryż i butik Mally&Co na ul. Mokotowskie 40. Jest wnuczką Stanisława Wyganowskiego, urbanisty, prezydenta Warszawy w latach 1990 - 1994, Honorowego Obywatela Warszawy.

Facebook